بسمه تعالی

           مسابقه بزرگ غیر حضوری از غدیر10 تا عاشورای 61 استان مازندران

 این مسابقه توسط موسسه وگروه تبلیغی حامیان ولایت شهرستان بابل و همکاری بعضی از ادارات فرهنگی استان مازندران و شهرستان بابل و ستاد نماز جمعه و دفتر امام جمعه لاله آباد با دهها جوازی ارزنده و نفیس از تاریخ 24 آبان ماه لغایت 7 بهمن ماه 1390 شمسی به اجراء در می آید

برای اطلاع کامل از این مسابقه و شرکت در آن به  وبلاگ hamianvelayat111.blogfa.com مراجعه نمایید.

) نشانی پستی :  شهرستان بابل، 8کیلومتری جاده جدید آمل به بابل، روبروی مصلای زرگرشهر بخش لاله آباد، دفتر امام جمعه لاله آباد، کد پستی 47167- 47581 دبیرخانه مسابقه غير حضوري از غدیر تا عاشورا

ب) پست الکترونیکی ( ایمیل ) :     Myveb@yahoo.com       

ج)  پاسخگویی در وبلاگ:       hamianvelayat111.blogfa.com

 د) پیامک با شماره همراه:  09122522938      

نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |

وضعیت فرهنگی فوتبال کشور چهارشنبه 11 آبان1390 16:42
کد خبر: ۲۰۱۱۱۴  ( تابناک )تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۴۵
چرا بازيكنان فوتبال حاشیه سازند؟
به قول مرحوم پرویز دهداری، نمی‌توان از دیو فرشته ساخت؛ حال چگونه با این همه دیوهای انسان‌نما، می‌خواهیم آنها را الگوی جوانان و نوجوانان خود قرار دهیم. بیاید فکری عاجل داشته باشیم که اگر غیر از این باشد، می‌ترسیم فردا در میدان فوتبال ـ دور از جان شما ـ حرکات زشت‌تر و بدتری انجام دهند؛ آن هم همین کسانی که پول زیاد آنها را از آدمیت دور کرده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |

          مسابقه اظهار نظر برنامه تابستانی  گروه تبلیغی حامیان ولایت  

                 ولادت حضرت امام رضا (ع)و حضرت معصومه(س) مبارک باد

برای این که به نکات ضعف و قوت فعالیت گروه تبلیغی حامیان ولایت در سه ماه تابستان 1390 در سطح شهرستان بابل و لاله آباد پی ببریم تا هم ثوابی به شما برسد و هم در آینده بتوانیم برنامه های جدی تری از جهت کمی وکیفی  داشته باشیم. لطفا با مطالعه برنامه های ما در این وبلاگ حتما  انتقادات و پیشنهادات خویش را در قسمت اظهار نظر حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه  اعلام  بفرمایید و ما هم به قید قرعه بین ۵ تا ۱۰نفر جوایزی اهداء خواهیم نمود.

  ((نوجه : مهلت مسابقه تا 20 مهرماه بوده که 10 روز دیگر تمدید شد))


لطفا شماره موبایل خویش را نوشته تا در صورت برنده  شدن با شما تماس گرفته شود (و ما فقط نظر شما را در معرض عموم قرار خواهیم داد و نه شماره همراه شما را )

نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |


اصلي ترين آيه در مورد غذا مي گويد دقت كنيد و بنگريد چه ميخوريد. يعني با توجه به طبع كه ارثي است و هميشگي و مزاج كه با توجه به غذاي خورده شده بوجود مي آيد غذاي خود را انتخاب كنيد تا هميشه بزرگترين ثروت كه همان سلامتي است را از خداوند دريافت كنيد.

بدن انسان بدون غذا 45 روز بدون مشكل تحمل كرده و بعد از اين مدت از خودش تغذيه مي كند.

اين جزوه خلاصه اي از تحقيقات آقاي جمشيد خدادادي است كه طي ساليان بطور عملي انجام داده و نتيجه صد در صد گرفته و اينجانب با عمل و جواب گرفتن از مباحث ايشان علاقه مند به تايپ گفته ايشان كه در يك سی دی به دستم رسید و در اختيار علاقه مندان بطور رايگان قرار داده و فقط طلب دعاي خير براي آقاي جمشيد خدادادي و نويسنده اين جزوه مي نمايد و هر گونه درامدي از اين جزوه را غير مشروع ميداند.

توجه:از محتويات اين جزوه مي توانيد فقط براي رفع بيماري يا عوض كردن نوع غذايتان استفاده كرده و خود را بهتر بشناسيد البته ناگهاني همه غذايتان را تغير ندهيد بلكه مرحله به مرحله مثلا ابتدا نوشيدنيها و اگر نتيجه خوب آنرا عملا مشاهده كرديد بقيه غذاها را ادامه دهيد و با كپي گرفتن از اين جزوه به ديگران به طور كامل انتقال دهيد تا گامي براي سلامتي جهاني هر چند اندك برداشته باشيم.

و سفارش آخر اي برگزيده شدگان براي اين دنيا و آخرت اگر بدنبال بركت در زندگي هستيد و از خداوند آنرا مي خواهيد خداوند در قرآن مي گويد و ما قرآن را بركت براي همگان آنان كه با دقت (در ترجمه آن) مطالعه كنند قرار داديم. پس با مطالعه قرآن بزرگترين سرمايه كه سلامتي جسم و روح است را بدست آوريد.

اگر گناهی را تکرار نکردید یقین بدانید که خداوند توبه شما را پذیرفته است و دیگر عذاب وجدان نداشته باشید.(نقل از یک فیلسوف)


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |

امکان ارتباط انسان با جن پنجشنبه 5 آبان1390 19:9

امکان ارتباط انسان با جن

  مفهوم و ماهیت جنّ مفهوم واژه‏ جنّ

این کلمه ۲۱ بار در قرآن مجید آمده است. جن در لغت به معناى پوشیدگى و پنهانى است و از آتش[۱] و یا آمیخته‏اى از آتش[۲] آفریده شده است. جن در عرف قرآن موجودى است با شعور و اراده که به اقتضاى طبیعتش از حواس بشر پوشیده مى‏باشد و در شرایط عادى، قابل درک حسى نیست. او مانند انسان، مکلف است و در آخرت برانگیخته مى‏شود. او مى‏تواند مطیع یا عاصى، مؤمن یا مشرک و… باشد.[۳]

  

ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |

جن چیست پنجشنبه 5 آبان1390 19:5
بعضی مطالبی که در کتابها وسایتها در مورد جن عنوان می شود پایه واساس علمی ندارد در لابلای اطلاعات صحیح ، مسائل وباورهای خرافی وغیر واقعی نیز از جن وجود دارد شنیده ها وداستان ها نمی تواند منبع مستدلی برای شناخت پیرامون جن قلمداد شود مگر چیزهایی که در غالب این نقل ها وجه مشترک باشد آنچه در این بین برای ما حجت است سه منبع بیشتر نیست یکی اقوال قرآن و احادیث ( احادیثی که سندشان قابل قبول باشد) دوم وجوه مشترک در نقل ها وداستانهایی که در مورد جن مطرح می شود سوم نظریاتی که بر پایه ومبنای عقلی وعلمی واستدلالی است اما گفتار کسانی که مدعی ارتباط با جن هستند نمی تواند حجت آور باشد زیرا اولا مسئله صدق وکذب در این ادعاها نامعلوم است وثانیا بر فرض ممکن است کسی جن هم احضار بکند اما معلوم نیست آنچه او می بیند واقعیت بوده یا جوابی که جن در برابر سوال او می دهد درست باشد زیرا جن نیز می تواند مانند انسان اهل دروخ وتلبیس باشد البته کسانی که عامل به تسخیر می باشند(نه فقط احضار کننده) در صورتی که ادعایشان برای همگان ثابت ومحرز باشد حرفشان مورد قبول است زیرا جنی که تحت تسخیر است هر جوابی که به مسخر خود بدهد جوابی دقیق ودرست خواهد بود بنابراین آنچه تسخیر کننده از زندگی جن می بیندیا از او می شنود دقیق است ولی مشکل اینجاست که ادعای چنین افرادی قابل اثبات نیست مگر کسی که خود از نزدیک جن موکل را ببیند وبعد اینکه تعداد این افراد در روی کره زمین از عدد انگشتان دست بیشتر نیست


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |

                      اسامی برندگان

     مسابقه اظهار نظر برنامه های شش ماه اول سال 1390

هزینه این مسابقه توسط یک خیّر مازندرانی که کارمند در استان مرکزی است اهداء شده است

برندگان تا پایان ماه ذی حجه فرصت دارند با مسول گروه تماس گرفته تا جوایز برایشان ارسال گردد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر گروه - حسین زاده برسمنانی   | لینک ثابت |